FIFA gamewedstrijd

Op vrijdag 23 november werd op onze school de eerste FIFA gamewedstrijd gespeeld. Onze leerlingen konden – in plaats van een game te spelen op de telefoon/tablet – tegen elkaar strijden op de digiborden. Veel leerlingen speelden mee. Daarnaast durfde een drietal personeelsleden de strijd aan te gaan met onze jongeren.

De teams speelden in duo’s tegen elkaar. Na de poulefase was de eerste schifting gemaakt. Acht teams gingen door naar de afvalfase. Na een kwartfinale, waarin onze personeelshelden helaas het onderspit dolven, volgden de halve finale en de finale. De finale werd gespeeld door team Kip (Bart en Rick) tegen team Messi (Evert en Bryce). Na een spannende wedstrijd won team Kip. Bart en Rick zijn daarmee de eerste Game Champions van het Felisenum.

En, gezien de naam van het winnende duo: “Kip, het meest veelzijdige stukje vlees.”