Jaaragenda, Lestijden, Vakanties en Toetsrooster

Jaaragenda

Jaaragenda 2018-2019

Lestijden

Lestijden gewoon rooster Lestijden 40 minuten rooster
lesuur:tijd:lesuur:tijd:
108:25 - 09:15108:25 - 09:05
209:15 - 10:05209:05 - 09:45
pauze10:05 - 10:25309:45 - 10:25
310:25 - 11:15pauze10:25 - 10:45
411:15 - 12:05410:45 - 11:25
pauze12:05 - 12:30511:25 - 12:05
512:30 - 13: 20pauze12:05 - 12:30
613:20 -14:10612:30 -13:10
pauze14:10 - 14:25713:10 - 13:50
714:25 - 15:15813:50 -14:30
815:15 - 16:05

Schoolvakanties 2018 - 2019

Vakantiedatum begindatum einde
Herfstvakantie22-10-201826-10-2018
Kerstvakantie24-12-201804-01-2019
Voorjaarsvakantie18-02-201922-02-2019
Meivakantie22-04-201903-05-2019
Hemelvaartsweekend30-05-201931-05-2019
Pinksteren10-06-2019
Zomervakantie15-07-201923-08-2019

 

Toetsrooster