Tijden, Vakanties & Toetsroosters

Lestijden

Lestijden gewoon rooster Lestijden 40 minuten rooster
lesuur:tijd:lesuur:tijd:
108:25 - 09:15108:25 - 09:05
209:15 - 10:05209:05 - 09:45
pauze10:05 - 10:25309:45 - 10:25
310:25 - 11:15pauze10:25 - 10:45
411:15 - 12:05410:45 - 11:25
pauze12:05 - 12:30511:25 - 12:05
512:30 - 13: 20pauze12:05 - 12:30
613:20 -14:10612:30 -13:10
pauze14:10 - 14:25713:10 - 13:50
714:25 - 15:15813:50 -14:30
815:15 - 16:05

Schoolvakanties 2017 - 2018

Vakantiedatum begindatum einde
Herfstvakantie23-10-201727-10-2017
Kerstvakantie25-12-201705-01-2018
Voorjaarsvakantie26-02-201802-03-2018
Paasweekend30-03-201802-04-2018
Meivakantie27-04-201811-05-2018
Pinksteren21-05-2018
Zomervakantie23-07-201831-08-2018

Toetsrooster

PTA klas 4 2017-2018
PTA klas 5 2017-2018
PTA klas 6 2017-2018

Toetsrooster G1 2017-2018 1e trimester
Toetsrooster G2 2017-2018 1e trimester
Toetsrooster G3 2017-2018 1e trimester
Toetsrooster G4 2017-2018 1e trimester
Toetsrooster G5 2017-2018 1e trimester