NLT

Dale Newman

Technisch onderwijsassistent | faalangstreductietrainer

d.newman@felisenum.nl

Jordi van Ditmar

Docent | ICT-coördinator | MR

j.vanditmar@felisenum.nl

José Bosman

Docent | zorgcoördinator

j.bosman@felisenum.nl

Lodewijk Reehorst

Technisch onderwijsassistent

l.reehorst@felisenum.nl

Marieke Hobbes

Docent

m.hobbes@felisenum.nl

Marjolein Wal

Docent | MR (voorzitter)

m.wal@felisenum.nl

Michiel Bosman

Coördinator klas 3 en 4 | docent

m.bosman@felisenum.nl

Selina Begheijn

Docent

s.begheijn@felisenum.nl

Winfried Appelman

Docent

w.appelman@felisenum.nl