NLT

Dale Newman

Technisch onderwijsassistent | faalangstreductietrainer | Prelisenum

d.newman@felisenum.nl

José Bosman

Docent | zorgcoördinator | Prelisenum

j.bosman@felisenum.nl

Lodewijk Reehorst

Technisch onderwijsassistent

l.reehorst@felisenum.nl

Marieke Hobbes

Coördinator klas 4, 5 en 6 | docent

m.hobbes@felisenum.nl

Marjolein Wal

Docent | MR (voorzitter)

m.wal@felisenum.nl

Michiel Bosman

Conrector | docent

m.bosman@felisenum.nl

Selina Begheijn

Docent

s.begheijn@felisenum.nl

Winfried Appelman

Docent | Prelisenum

w.appelman@felisenum.nl