Ondersteuning

Carolien Christiaanse

Trajectbegeleider | Prelisenum

c.christiaanse@felisenum.nl

Dale Newman

Technisch onderwijsassistent | faalangstreductietrainer | Prelisenum

d.newman@felisenum.nl

Edwin Woud

Systeembeheerder

e.woud@felisenum.nl

Henk de Jager

Technisch onderwijsassistent | conciërge

h.dejager@felisenum.nl

Hilde de Wolf

Roostermaker

rooster@felisenum.nl

José Bosman

Docent | zorgcoördinator | Prelisenum

j.bosman@felisenum.nl

Laurien van Daalen

Hoofd managementondersteuning

l.vandaalen@felisenum.nl

Leonique Jansz

Trajectbegeleider

l.jansz@felisenum.nl

Lodewijk Reehorst

Technisch onderwijsassistent

l.reehorst@felisenum.nl

Loes Breur

Administratief medewerker

l.breur@felisenum.nl

Martijn Bras

Docent | roostermaker | Prelisenum

m.bras@felisenum.nl

Natascha Dekker

Conciërge

n.dekker@felisenum.nl

Paul-Jan Kraan

Hoofd facilitaire dienst

p.kraan@felisenum.nl

Petra Bax

Administratief medewerker

p.bax@felisenum.nl

Rolf van der Velden

Conciërge

r.vandervelden@felisenum.nl

Ron Mondelaars

Conciërge

r.mondelaars@felisenum.nl